"Іноді ми пропускаємо задирки". Кисельов відреагував на сюжет Canal+ про російську пропаганду

Заступник гендиректора ВДТРК пообіцяв розібрати викриття російської пропаганди у Франції в своїй передачі у неділю.

Скандальний російський ведучий програми "Вести недели" Дмитро Кисельов назвав "полемікою між каналами" розбір Canal+ сюжету "Росии 1" про "євроскептиків" у Франції. Як відомо, всі герої сюжету ВДТРК в інтерв'ю французьким медіа заявили, що їхні слова неправильно інтерпретували або перебрехали.

Про це повідомляє Коммерсант.

Заступник гендиректора ВДТРК також пообіцяв розібрати цю полеміку в своїй передачі у неділю.

"Ми справді іноді пропускаємо задирки", - додав він.

Ведучий програми Le Petit Journal Ян Бартез порівняв сюжет "Вести недели" з рецептом запіканки пармантьє, "де все накладається шарами": французькі журналісти виявили, що героям сюжету "Вести недели" приписали слова, яких ті не говорили, нагадує видання. Кореспондент Лядов взяв інтерв'ю у протестувальниці, яка виступила проти закону про працю, їй у сюжеті приписали слова: "Президент зрадив нас. Він намагається заткнути нам рота. Ми вкладаємо тисячі євро в свою освіту, щоб потім нас могли звільняти направо і наліво".

Однак Саванна Ансельм (так звуть героїню репортажу), яку знайшли французькі журналісти, заявила, що "цього не говорила". "Я навіть не знаю, як це сказати англійською", — сказала жінка.

Примітно, що на грудях у Ансельм висів відеореєстратор, який зафіксував весь діалог: чути, що Антон Лядов ставить запитання (англійською): "Багато людей тут, на вулицях, говорять, що уряд Франсуа Олланда багато робить для Європи, але не для Франції. Що ви думаєте?" Демонстрантка відповідає англійською: "Я не знаю, що він робить для Європи. Але я знаю, чого він не робить для Франції". Більше вона нічого не говорить.

Інші герої сюжету (журналісти Le Petit Journal знайшли всіх) теж відмовилися від слів, які їм приписав російський канал.

Кисельов заявив, що "визнає публічно і розбирає по кісточках" кожну з таких "задирок". Однак він додав, що європейці "колоди у своєму оці не бачать". "Взяти хоча б персональні санкції проти мене за те, що я "закликав до введення військ на Україну". Я вже точно цього ніколи не говорив".

Раніше Кисельов визнав, що показав в ефірі фейковий документ - "липове" посвідчення, на основі якого канал "Росія-1" створив 7-хвилинний сюжет про дивізію СС "Галичина". Під час нього Кисельов приписав Гітлеру цитату про Україну. Слова фюрер нібито озвучив у "вузькому колі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: