Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іноземні туристи масово тікають з острова Балі, котрий струсонуло стихійним лихом

Найбільше руйнувань зафіксовано на острові Ломбок, де був епіцентр землетрусу.

Індонезійський острів Ломбок сколихнув потужний землетрус, в якому загинули щонайменше 98 людей. За попередніми даними, іноземців серед жертв немає, але туристи прагнуть якнайшвидше залишити небезпечний регіон, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Магнітуда найпотужніших коливань склала 6.9 балів, після того були ще понад сотня менш потужних поштовхів. Стихію відчули на собі жителі сусіднього острова Балі, що в 40 км від Ломбока. Туристи тікали з готелів і торгових центрів, повертатися до житла вони бояться: "Ми приїхали зі Швейцарії, жили на віллі. Після землетрусу ночували на вулиці разом із індонезійцями", "Ми з дітьми спали коло місцевих. Безпечне місце – під деревом".

Туристи, які мріяли про казковий відпочинок на островах, тепер массово з них тікають. За відпочивальниками відправили кілька суден, однак охочих виїхати виявилося тисячі, в аеропорту стоять довгі черги наляканих туристів. Авіакомпаніївже збільшили кількість рейсів з Ломбока. "Хочу скоріше виїхати, кудись, де я буду в безпеці і де немає ризику стихійних лих", пояснив британець Деніел Гемпсон. "Із мене досить. Наступного разу лишатимусь у Франції чи десь поряд. Було дуже, дуже моторошно! Ми були в Індонезії і під час першого землетрусу, розслабитися так і не змогли", - пояснила Мод Поджалі.

Кореспондент ТСН Олександра Мишкіна

ВідеоЧерез потужний землетрус із Ломбока та Балі масово тікають туристи

Індонезійський острів Ломбок сколихнув потужний землетрус. Загинули щонайменше 98 людей. За попередніми даними, іноземців серед жертв немає. Іще більше двох сотень – поранені. Українське МЗС з’ясовує, чи є серед потерпілих наші громадяни. 

Через потужний землетрус із Ломбока та Балі масово тікають туристи

Вибір редакції