"Інші варіанти не розглядалися": представниця Навального підтвердила його плани повернутись до Росії

"Інші варіанти не розглядалися": представниця Навального підтвердила його плани повернутись до Росії

Політик планує повернутися до Росії, щойно одужає.

Російський опозиціонер Олексій Навальний планує повернутися до Російської Федерації. Інші варіанти не розглядалися.

Про це заявила прессекретарка Навального Кіра Ярмиш у Twitter.

"Увесь ранок мені пишуть журналісти й питають, чи правда, що Олексій планує повернутися в Росію. Я розумію причину питання, проте мені дивно, що хтось міг думати інакше. Ще раз підтверджую всім: жодних інших варіантів ніколи не розглядалося", - написала вона.

Нагадаємо, що 15 вересня російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував своє перше фото після виходу зі штучної коми. Під світлиною написав "досі ще майже нічого не вмію, утім, вже сам цілий день дихаю". Раніше німецькі лікарі розповідали, що політик вже ненадовго встає з ліжка. Отруєння Навального обговорюють сьогодні у Європарламенті – там підозрюють, що до замаху причетна російська влада. У Брюсселі закликають провести міжнародне розслідування. 

Відео Рада ЄС закликає провести міжнародне розслідування з отруєння Навального

Отруєння Олексія Навального обговорюють сьогодні у Європарламенті – там підозрюють, що до замаху причетна російська влада. У Брюсселі закликають провести міжнародне розслідування. Сліди "Новачка" у пробах Навального слідом за німецькими експертами підтвердили дві незалежні лабораторії у Франції та Швеції. Втім у Москві факт отруєння і досі заперечують. Чи запроваджувати проти Росії санкції через Навального - незабаром вирішить Рада ЄС. Раніше в німецькому МЗС не виключили, що обмеження можуть торкнутись газогону "Північний потік-2". Стан Навального тим часом поліпшився, а після одужання він збирається повернутись в Росію і продовжити свою політичну діяльність.  

Рада ЄС закликає провести міжнародне розслідування з отруєння Навального

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів