"Іншої угоди не буде". Мей прокоментувала голосування парламенту Британії щодо Brexit

Британія нині повинна обрати один із двох варіантів: вийти на умовах останньої угоди чи відтермінувати вихід з ЄС.

Британія може відтермінувати Brexit, запланований на 29 березня, чи виходити з Євросоюзу на тих умовах, про які було домовлено з ЄС.

Про це заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей після голосування парламенту, пише ВВС.

"Палата представників сьогодні показала очевидну більшість проти виходу без укладання угоди, однак я повторю те, що сказала раніше. Йдеться про вибір, який стоїть перед цією Палатою. Юридично, за замовчуванням, ймовірність виходу Британії без угоди зберігається, якщо тільки не буде досягнута якась інша домовленість. Тепер на кожному з нас у цій Палаті лежить відповідальність за з'ясування цього. Варіанти перед нами такі ж, як і завжди", - сказала вона.

За словами британського прем’єра, після рішення парламенту Британія може лише вийти з ЄС за угодою, про яку її уряд домовився із ЄС, або відмовитися від запланованого на 29 березня Brexit.

Окрім цього Мей наголосила, що змінити умови угоди з Євросоюзом неможливо.

"ЄС повідомив, що іншої угоди не буде", - додала прем’єр-міністр Британії.

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Нагадаємо, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. Напередодні парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу.

Парламент Великої Британії 15 січня провалив голосування за затвердження угоди про вихід країни з Європейського союзу. Наступного дня депутати також не змогли набрати необхідних голосів для оголошення вотуму недовіри уряду Терези Мей. 

Зауважимо, офіційний вихід Британії зі складу Євросоюзу заплановано на кінець березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів