Інсинуації: у посольстві РФ в США прокоментували заяви про "російський слід" у Шарлотсвіллі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські дипломати вважають абсурдними звинувачення на адресу Росії у втручанні в американські внутрішні справи.

Посольство РФ в США прокоментувало заяву американського політика про причетність Росії до торішнім зіткнень Шарлотсвиллі, назвавши подібні звинувачення абсурдними.

Про це повідомляється у Facebook посольства Росії.

#EMBASSY_COMMENT STATEMENTS ON MADE BY CERTAIN U. S. POLITICIANS REGARDING EVENTS IN CHARLOTTESVILLE On the eve of the...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство Росії в США Неділя, 12 серпня 2018 р.

"Виникає питання: де хоча б один факт на підтвердження цих інсинуацій? Їх немає взагалі, як немає ні єдиного доказу інших, настільки ж абсурдних звинувачень на адресу Росії у втручанні в американські внутрішні справи. Ми регулярно звертаємо на це увагу і Адміністрації США, і широкої громадськості", - йдеться у фейсбуці посольства РФ.

Раніше конгресмен-республіканець Тому Гарретт заявив, що директор ФБР на закритому брифінгу ствердно відповів на питання про "ролі Росії у подіях в Шарлотсвиллі рік тому.

Фотогалерея "Танцы с дьяволом". Что следует знать о кровавых столкновениях неонацистов и антирасистов в Шарлоттсвилле (9 фото)

Нагадаємо, у місті Шарлотсвілль в американському штаті Вірджинія 12 серпня 2017 року було дуже неспокійно. Сутички спалахнули між так званими "білими націоналістами" і контрдемонстрантами (антирасистами) за долю пам'ятника, який шанує героя громадянської війни в США, після якої скасували рабство. Під час зіткнень постраждали щонайменше 15 осіб.

Пізніше, недалеко від парку, де встановлено пам'ятник, срібний седан на швидкості в'їхав у натовп. 32-річна жінка загинула, ще 19 отримали травми.

ВідеоВ американському місті Шарлоттсвіл ввели надзвичайний стан через протести націоналістів

Вибір редакції