Інспекція фінансів Франції зняла підозри з міністра, замішаного в скандалі з L'Oreal

У Франції генеральна інспекція зняла підозри на ардесу міністра праці Еріка Верта, якого звинувачували в тому, що він допомагав спадкоємиці косметичної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур уникнути податків.

Генеральна інспекція фінансів Франції в неділю відкинула підозри на адресу міністра праці Еріка Верта, якого звинувачували в тому, що він допомагав спадкоємиці косметичної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур уникнути податків.

У висновку відомства йдеться, що Верт не втручався в податкові справи Бетанкур, користуючись своєю владою, коли був міністром у справах бюджету.

Нагадаємо, на початку червня в пресі з'явилися розшифровки записів розмов Бетанкур з її фінансовим консультантом Патрісом де Местром. Співрозмовники обговорювали, зокрема, можливість виведення частини активів спадкоємиці за кордон. У зв'язку зі скандалом згадувався й Верт, якого деякі ЗМІ вважають ставлеником найбагатшої жінки Європи в команді Саркозі.

Крім того, пізніше ЗМІ повідомили, що дружина Верта, що працює фінансовим консультантом, допомагала Бетанкур ухилятися від податків. Стверджувалося, що майбутній міністр у 2007 році отримав від Бетанкур 150 тисяч євро на потреби передвиборної кампанії Ніколя Саркозі.

8 липня Верт звернувся до суду з клопотанням про захист від наклепу. Суддя повинен вирішити, чи потрібно проводити за скаргою поліцейське розслідування.

Тим часом, французька прокуратура почала попереднє розслідування повідомлень про нелегальне фінансування передвиборчої кампанії Саркозі, в рамках якого вже допитали начальника дружини Верта, фінансового консультанта Бетанкур Патріса де Местра.

У свою чергу, Ніколя Саркозі назвав звинувачення на адресу Верта вимислом, порадивши людям звертати увагу не на домисли, що не мають нічого спільного з реальністю, а на більш важливі речі, такі як охорона здоров'я або пенсійна реформа.

Читайте також:

Журналістів звинуватили у перекручуванні інформації про підкуп Саркозі

Замішаний у скандалі з L'Oreal міністр подав позов про захист від наклепу

Спадкоємицю імперії L'Oreal звинуватили в підкупі Саркозі

Хулігани під Парижем спалили 29 авто після загибелі хлопця, що втікав від поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: