Інтернет-магазин виставив на продаж "Довідник педофіла"

Інтернет-магазин Amazon виставив на продаж книгу "Довідник педофіла" з порадами про те, як "любителям дітей" не порушувати закон. Користувачі шоковані.

Довідник педофіла
"Довідник педофіла" на Amazon
Найбільший у світі Інтернет-магазин Amazon опинився в центрі скандалу: серед електронних текстів, виставлених сайтом на продаж, виявилася збірка порад педофілам.

Текст під назвою "Довідник педофіла про кохання і задоволення: правила поведінки любителів дітей" продає автор твору. Він стверджує, що суспільство неправильно розуміє педофілів і намагається дати їм поради про те, як не порушувати закон.

Сайт Amazon дозволяє користувачам торгувати своїми власними творами та отримує відсоток від прибутку. Перед тим, як виставити ті чи інші твори на продаж, автори мають погодитися з правилами магазину, які, зокрема, забороняють публікацію образливих матеріалів.

Втім, Amazon не визначає, які саме матеріали вважаються образливими, і обмежується досить розпливчастим формулюванням.

Поява на Amazon збірки порад педофілам викликала протести багатьох користувачів. Деякі навіть пригрозили розпочати бойкот сайту у випадку, якщо доступ до цього тексту не буде закрито.

"Я на власні очі бачив, якої шкоди завдають дітям такі люди, як автор цієї книги і його потенційні читачі. Тому я був дуже стривожений, коли побачив таку книгу "на прилавку", - написав один з користувачів Amazon.

У відповідь адміністрація сайту підкреслила, що не приймає цензуру.

"Amazon не підтримує і не пропагує ненависть або кримінальні злочини, проте ми виступаємо за право кожної людини самостійно приймати рішення щодо своїх покупок", - сказано в заяві Інтернет-магазину.

Скандальна книга продається у вигляді електронного тексту, який можна читати за допомогою пристрою Kindle.

Читайте також:

Перша у світі партія педофілів проіснувала менше місяця

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Скандал в Росії: суд відпустив педофіла за "позитивні характеристики з роботи"

У тюрмі в Чилі помер нацист-педофіл, засновник "благодійної колонії" для гітлерівців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: