Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юзерів підкорило відео з російською журналісткою під час мотопробігу "Нічних вовків" у Празі

Ролик наглядно демонструє, як працює рупор російської пропаганди

ТСН.ua вже повідомляв про те, як 7 травня у Празі сотні активістів влаштували "коридор ганьби"  членам пропутінського байкерського клубу "Нічні вовки". Коли байкери проїжджали вздовж Вацлавської площі, люди з прапорами України, США, Євросоюзу і НАТО скандували "Ганьба!", "Геть окупантів!", "Валіза, вокзал, Росія!" та масово висловлювали зневагу, показуючи жест з середнім пальцем.

Невдовзі в Мережі з'явилося влучно змонтоване відео того, як цю подію, перекручуючи факти, висвітлює журналістка телеканалу Росія-24. Головна "героїня" ролика під час прямого включення з місця події говорить про те, що мотопробіг "вовків" був начебто дуже успішним і його навпаки підтримували багато жителів міста.

Свідком стендапу журналістки став корреспондент інтернет-видання "Открытая Россия". Його відео наробило неабиякого галасу в мережі, зібравши за два дні на YouTube півмільйона переглядів.

Нагадаємо, 2 травня прокремлівським байкерам вдалося потрапили на територію Євросоюзу в обхід Польщі, яка раніше не пропустила мотоциклістів. Вони заїхали через Словаччину. На той момент колона російських байкерів налічувала 20 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції