Інтернет-пірати балотуються в Європарламент

Піратська партія Швеції, яку підтримують 8% населення, претендує на депутатські місця в Європарламенті.

Шведська Партія піратів претендує на місця в Європарламенті. Партія виступає за вільний обмін файлами в мережі інтернет, і в країні її підтримують 8% виборців.

Партія інтернет-піратів є третьою за впливом політичною силою у Швеції. "План такий - Швеція, Європа, потім весь світ. У такому порядку", - розповів головний кандидат від Партії піратів Крістіан Енгстрем британській газеті The Times.

Енгстрем упевнений, що при збереженні чинних рейтингів його партія цілком може розраховувати на депутатські місця у Брюсселі. Вибори до Європейського парламенту призначені на 4−7 червня.

Лідер Партії піратів Рік Фальквінге так визначив свою політичну місію: "Істеблішмент і політики оголосили війну проти цілого нашого покоління. Наші політики - неуки в плані цифрових технологій".

Партія піратів була заснована в 2006 році і цього року отримала 0,63% голосів на виборах до шведського парламенту.

Програма партії практично повністю концентрується на проблемах високих технологій і розповсюдження інформації.

"Важливо зберігати право на приватність і право на спілкування через безкоштовну електронну пошту, телефон і пошту. В інтернеті треба відчувати себе захищеним. Тому держава не повинна утискати права і полювати на ціле покоління", - йдеться в одному з програмних документів партії.

Швеція - одна з найбільш просунутих в плані розповсюдження інтернету країн. Близько місяця тому в країні завершився суд над засновниками відомого торрент-ресурсу Pirate Bay. Четверо обвинувачених визнані винними в порушенні авторських прав більш ніж на 25 млн доларів. Їх засудили до штрафу та ув'язнення строком на один рік.

Читайте також:

У комп'ютери ФБР проник невідомий вірус

Французьких Інтернет-піратів відключатимуть від мережі

В Європі відстежують кожну дію користувача в Інтернеті

В інтернеті з'явився сайт з відповідями на усі питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: