Інтернет заповнили жартівливі відеоролики про Каддафі

В одному з роликів був використаний образ Адольфа Гітлера з німецького фільму про останні дні Третього рейху.

 У той час, як у Лівії триває громадянське протистояння, Інтернет заповнили численні жартівливі відеороліки про лівійського лідера Муаммара Каддафі.

Зокрема, один з роликів зроблений за мотивами мультфільму Looney Tunes. Спочатку Каддафі "дякують за співпрацю" президент Франції Ніколя Саркозі, прем'єр-міністри Росії Володимир Путін та Італії Сильвіо Берлусконі, але потім екс-прем'єр-міністр Британії Тоні Блер каже Каддафі, що "народ хоче вільну країну", і в кінці кліпу Каддафі вибухає, прив'язаний до ракети.

В іншому ролику був використаний образ Адольфа Гітлера з німецького фільму про останні дні Третього рейху. У цьому кліпі Каддафі дзвонить Гітлеру і намагається переконати його, що не буде повалений.

Гітлер у відповідь приходить у лють та стверджує, що з усіх диктаторів, з якими він спілкувався, Каддафі - найгірший і несе найогиднішу нісенітницю, не розуміючи, що його дні полічені.

Інтернет-користувачі також  виготовили невеликий ролик, в якому Каддафі тікає від переслідуючих його лідерів європейських держав, та кліп, виготовлений на основі його промови під парасолькою. В останньому Каддафі оголошує війну дощу.

Нагадаємо, раніше ізраїльский журналіст та музикант створив пародійний відеокліп "Зенга-Зенга", який висміює Каддафі.

Також повідомлялося, що супротивники Каддафі завалюють його і карикатурами - у захопленому бунтівниками Бенгазі працюють цілі бригади карикатуристів.

Читайте також:

"Улюблена медсестра" Каддафі в Україні почала "качати права"

У Каддафі хочуть відібрати почесний український орден

Каддафі був закоханий у турецького прем'єра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: