Інтерпол ловитиме педофілів через Інтернет

Представники міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) на Генеральній Асамблеї в Марокко ухвалили рішення ловити педофілів за допомогою Інтернет.

Представники міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) на Генеральній Асамблеї в Марокко ухвалили рішення використовувати успішний досвід операції "Віко", в результаті якої за допомогою Інтернету було спіймано педофіла, для розкриття інших злочинів, пов'язаних із насильством над дітьми, повідомляє агентство Франс Прес.

76-та Генеральна Асамблея Інтерполу в Марракеші
Боротьба з тероризмом і педофілією є центральними темами 76-ї Генеральної Асамблеї Інтерполу, яка проходить у Марракеші з 5 по 8 листопада
"Генеральна Асамблея надала Інтерполу повноваження застосувати цей досвід для піймання інших педофілів і відповідна резолюція була прийнята в понеділок вдень переважною більшістю голосів," - заявив президент Інтерполу Джекі Селебі.

Інтерпол 7 жовтня звернувся до світової громадськості з закликом повідомити про розшукуваного педофіла. Злочинець, що одержав під час розслідування псевдонім Віко, протягом кількох років публікував на одному з Інтернет-сайтів фотографії насильства над дітьми.

При цьому своє обличчя на знімках насильник приховував, використовуючи спеціальний ефект у графічному редакторі. Криміналістам Інтерполу вдалося дешифрувати зашифроване зображення та його фотографії були розміщені Інтернеті.

Злочинець під кодовим іменем Віко, спійманий завдяки Інтернет
Крістофер Пол Нейл, педофіл під кодовим іменем Віко, спійманий Інтерполом завдяки Інтернет
Після цього за три дні з організацією зв'язалося 350 чоловік зі всього світу. Таким чином, у короткі терміни вдалося встановити ім'я підозрюваного, національність, вік, місце роботи та його місцезнаходження. Уже 19 жовтня зловмисник, 32-річний канадець, був арештований у Таїланді.

Боротьба з тероризмом і педофілією є центральними темами 76-ї Генеральної Асамблеї Інтерполу, яка проходить у Марракеші з 5 по 8 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: