Інтерпол: на Саудівську Аравію готували напад

Міжнародній організації кримінальної поліції розшукує 85 можливих терористів - "особливо небезпечних".

Інтерпол поширив список з 85 підозрюваних у змові з метою нападу на Саудівську Аравію. Особам привласнено статус украй небезпечних: їх підозрюють в плануванні нападів на нафтові об'єкти та об'єкти служб безпеки в країні.

В заяві міжнародних правоохоронців стверджується, що деякі з підозрюваних пов'язані з "Аль-Каїдою" в Саудівській Аравії, Іраку і Афганістані. Вони "можуть бути озброєні, небезпечні і готові стати смертниками".

Вік підозрюваних, як припускають, складає від 20 до 35 років. Більшість з них приїхала до Саудівської Аравії з Іраку та Афганістану. Більшість з них є громадянами Саудівської Аравії, двоє - громадянами Йемена.

Список розповсюдили в 187 країнах-членах Інтерполу.

"Звернувшись до Інтерполу за допомогою, Саудівська Аравія хоче, щоб всі країни-члени Інтерполу знали, що ці люди небезпечні і їх діяльність загрожує не тільки безпеки Саудівської Аравії і цього регіону, але і всього світу", - заявив генеральний секретар Інтерполу генерал Рональд Ноубл.

Представник міністерства внутрішніх справ Саудівської Аравії Мансур Туркі зазначив, що місцезнаходження підозрюваних невідоме, але попередження Інтерполу "чинитиме на них деякий тиск і обмежить свободу їх пересування".

Читайте також:

Кабул в паніці. Поліція шукає терористів
Біля Капітолію затримали озброєного чоловіка з "посилкою для Обами"
Інтерпол розшукує Зварича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: