Інтерпол оголосив сина Бакієва в міжнародний розшук

Раніше нова влада Киргизії заявили про свій намір оголосити в міжнародний розшук цілу низку високопоставлених чиновників поваленого керівництва країни.

Син поваленого президента Киргизії Курманбека Бакієва Максима оголошено в міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Відомості про розшук Бакієва з'явилися на офіційному сайті Інтерполу в Інтернеті.

Раніше нова влада Киргизії заявили про свій намір оголосити в міжнародний розшук цілу низку високопоставлених чиновників поваленого керівництва країни, в тому числі екс-прем'єра Даніяра Усенова, екс-начальника Служби держохорони Джанибека Бакієва (брат екс-президента), екс-помічника голови Держслужби нацбезпеки Марата Бакієва (син екс-президента), колишнього голову спецслужби Мурата Суталінова і колишнього заступника голови Служби держохорони Нурланбека Темірбаева.

Дані на Темірбаева також з'явилися на сайті Інтерполу, в той час як на інших відомостей поки немає.

Нагадаємо, президент Білорусії Олександр Лукашенко 4 травня заявив, що не має наміру передавати колишнього президента Киргизії Курманбека Бакієва новій владі країни.

Курманбек Бакієв довгий час після свого повалення 7 квітня відмовлявся знімати з себе повноваження. Близько тижня він провів у своєму родовому селі на півдні країни, 15 квітня перебрався до Казахстану, а ще через кілька днів полетів до Білорусі. Тоді ж він написав заяву про відставку, проте через деякий час від неї відмовився. Тим часом нова влада країни завела на нього, членів його сім'ї і представників колишнього уряду кримінальні справи.

Читайте також:

Лукашенко не має наміру видавати Бакієва новій владі Киргизії

Бакієва заочно звинуватили в масових вбивствах

Тимчасовий уряд Киргизії зажадав екстрадиції Бакієва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: