Інтерпол оголосив у розшук дочку Саддама Хуссейна

Інтерпол звинувачує дочку Хусейна в сприянні тероризму, злочинах проти життя, свободи та гідності особистості.

Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) випустила ордер на арешт старшої дочки колишнього іракського лідера Саддама Хусейна.

Згідно з повідомленням, розміщеними на сайті Інтерполу, 41-річна Рагад Хусейн звинувачується у скоєнні злочинів проти життя, здоров'я, свободи і гідності особистості, а також у терористичній діяльності.

Іракські правоохоронні органи домагаються арешту Рагад Хусейн, що проживає в Йорданії, вже кілька років. У 2006 році Рагад та її мати Саджида Талфа були оголошені в розшук за звинуваченням у сприянні тероризму і наданні матеріальної допомоги сепаратистам.

Тоді ж до розшуку Рагад Хусейн підключився Інтерпол. Відомство випустило так зване "червоне повідомлення", в якому правоохоронним органам різних країн рекомендувалося посприяти в пошуках Рагад Хусейн. Ірак звернувся до Йорданії з проханням екстрадувати Рагад Хусейн на батьківщину, проте йорданська влада запит відхилила.

Рагад Хусейн покинула Ірак в 2003 році, коли до країни увійшли війська коаліції. У 2006 році вона брала участь в організації судового захисту свого батька, якого згодом визнали винним у злочинах проти людства і стратили.

Читайте також:

20 тисяч офіцерів Саддама Хусейна повертаються в армію Іраку

Блер розповів, чому він долучився до інтервенції в Ірак 2003 року

"Хімічного Алі" поховали поряд із Саддамом Хусейном

Гордон Браун дасть свідчення по вторгненню британських військ в Ірак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: