Інтерпол оприлюднив інформацію про найбільш розшукуваних злочинців

Інтерпол звернувся до громадськості з проханням допомогти у викритті 450 злочинців, яких впродовж кількох років розшукують правоохоронні органи 29 держав світу.

Інтерпол оприлюднив фотографії та інформацію про злочинців, яких розшукують в рамках операції Infra-Red.

На сайті розміщено список з більш ніж 100 осіб, згрупованих за 29 країнам, що звернулися за допомогою в розшуку злочинців. Серед них є і українець, 55-річний Олег Шестак, який вважається одним з основних фігурантів афери "Еліта-Центру".

13 осіб оголошені в розшук за запитом канадської влади, 37 осіб - за запитом США. Осіб, оголошених у розшук на вимогу Російської Федерації, в переліку Infra-Red немає.

Операція Infra-Red (International Fugitive Round-Up and Arrest - Red Notices - Пошук і арешт злочинців-втікачів - червоний куточок) почалася 3 травня.

Спочатку її метою було отримання інформації про можливе місце перебування 450 осіб. Початкові фази операції дозволили зібрати такі відомості про 300 злочинців, як інформація про їхні міжнародні поїздки, телефонні номери та відбитки пальців.

Серед них є обвинувачені у вбивствах, торгівлі людьми, пограбуваннях, крадіжках, шахрайстві, незаконному обігу наркотиків і зґвалтуваннях. Деякі з цього списку до публікації фотографій могли не знати, що їх розшукує Інтерпол, оскільки інсценували власну смерть.

Операцію Інтерпол проводить разом зі спецслужбами 29 держав. Багато з розшукуваних переховуються від правосуддя вже кілька років.

Ордери "з червоним куточком" означають, що країна, яка оголосила злочинця в розшук, вимагає його арешту з можливістю подальшої екстрадиції.

Подивитися фотографії та список злочинців можна на сайті Інтерполу.

Читайте також:

Литва не видасть Росії двох підозрюваних у тероризмі

Інтерпол визнав своє безсилля перед Березовським і Закаєвим

Інтерпол оголосив у розшук дочку Саддама Хуссейна

В Україні вкрали базу даних Національного бюро Інтерполу

ВідеоІнтерпол оприлюднив інформацію про найбільш розшукуваних злочинців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: