Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтерпол звернувся до Китаю із запитом щодо місця перебування зниклого президента організації

Інтерпол висловлює занепокоєння ймовірним станом свого керівника.

Інтерпол офіційно звернувся до органів Китайської Народної Республіки із запитом щодо місця перебування зниклого президента організації Мена Хунвея.

Про це повідомляє прес-служба Міжнародної поліції.

В організації повідомили, що Генеральний секретаріат чекає від офіційних осіб Китаю реакції на звернення, адже ситуація викликає занепокоєння щодо ймовірного стану Мена Хунвея.

Нагадаємо, французька поліція розпочала розслідування у зв’язку зі зникненням президента Інтерполу Мена Хунвея. Він поїхав додому, проте після того від 29 вересня ніякої звістки від нього не було. До правоохоронців Франції звернулася дружина Хунвея. 

ВідеоГлаву Інтерполу могли забрати для допиту і тримати у невідомому місці

64-річний Мен Хунвей вже тиждень не дає знати про себе. Його дружина звернулася до поліції, яка почала розслідування. Мен Хунвей раніше очолював національне бюро Інтерполу в Китаї, а також працював заступником міністра безпеки країни. Інтерпол він очолив два роки тому, і мав би залишатися шефом організації аж до 2020 року.

Главу Інтерполу могли забрати для допиту і тримати у невідомому місці

Трохи згодом стало  відомо, що в організації Інтерпол відмовилися від коментарів у справі зникнення свого президента Мена Хунвея. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції