Інтимний скандал. Суд у США зобов'язав опублікувати податкові декларації Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розслідування стосується ймовірних виплат Трампом двом жінкам за їхнє мовчання.

Нью-Йоркський апеляційний суд у понеділок, 4 листопада, постановив, що фінансові консультанти президента США Дональда Трампа повинні надати слідчим органам його податкові декларації за останні вісім років.

Раніше документи за період від 2011 до 2018 роки запросив нью-йоркський прокурор Сайрус Венс. Він належить до Демократичної партії та розслідує можливі порушення в справах Трампа. Про це передає Deutsche Welle.

Розслідування пов'язане з ймовірними виплатами двом жінкам за їхнє мовчання. Обидві жінки стверджують, що мали інтимні стосунки з Трампом, який відкидає звинувачення.

Трамп намагався юридичним шляхом запобігти публікації документів. Після рішення суду один з адвокатів президента оголосив, що оскаржить рішення у Верховному суді. Там судді від консерваторів мають більшість, двоє з них були призначені самим Трампом. Президент США також чинить опір спробам інших конгресменів-демократів отримати інформацію про його фінанси в зв'язку з іншими справами.

Нагадаємо, дві жінки заявили, що спали з Трампом, а президент заперечує будь-який зв'язок "на стороні". Вони розповіли, що Трамп не любить презервативи і порівнює коханок з донькою. Все, що потрібно знати про секс-скандали Трампа, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Колишня модель Playboy теж виявила бажання розповісти про стосунки із Трампом

Карен Макдугал позивається до суду, аби той визнав недійсною її угоду про нерозголошення. Обіцянку мовчати Макдугал дала в обмін на гроші від близького до Трампа таблоїда. Раніше зі схожою заявою виступила порно-зірка Стормі Деніелс.

Колишня модель Playboy теж виявила бажання розповісти про стосунки із Трампом

 

Вибір редакції