Ірак встановив черговий кривавий рекорд: 535 загиблих за липень

Протягом липня 535 людей в Іраку було вбито і більш ніж тисяча отримали поранення під час терактів. Такого кривавого місяця в Іраку не було вже два роки.

Липень став в Іраку найкровопролитнішим місяцем за останні два з лишком роки, якщо вірити статистиці Багдада.

Спостерігачі говорять, що бойовики використовують у своїх цілях політичний вакуум, що залишився в країні після не доведених до логічного завершення березневих парламентських виборів.

Лише протягом місяця, що завершився, 535 осіб в Іраку було вбито і більш ніж тисяча отримали поранення в результаті вибухів чи збройних нападів. Про це говорять офіційні дані уряду країни.

Проте американська влада, яка швидко відреагувала на оприлюднення цієї статистики, стверджує, що це не так, що насправді в липні в Іраку загинули 222 людини і поранено 728.

"Заява про те, що липень 2010 став найкровопролитнішим місяцем в Іраку з травня 2008 року, невірні", - йдеться в комюніке, виданому Вашингтоном. Однак про те, чим пояснюються такі відмінності в підрахунках, не говориться.

Іракська статистика, між тим, свідчить: після березневих виборів, які призвели поки до тупикового результату, вилазки бойовиків стали частішими і кривавішими.

Нагадаємо, що парламентські вибори, які відбулися в березні, не змогли визначити переможця. Політики досі намагаються сформувати новий уряд.

У червні відбулося перше засідання парламенту Іраку нового скликання. Головуючий на засіданні Фуад Масум заявив, що депутатському корпусу потрібно більше часу для подальших консультацій з формування нового уряду країни.

Читайте також:

Вибух смертника біля офісу телеканалу в Багдаді: четверо загиблих, багато поранених

При ракетному обстрілі у "зеленій зоні" Багдада загинули троє людей

Масштабний теракт в столиці Іраку: близько 40 жертв

В результаті подвійного теракту в Ірані загинуло понад 20 людей

ВідеоІрак встановив черговий кривавий рекорд: 535 загиблих за липень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: