Іракський журналіст, який поцілив у Буша черевиками, просить вибачення

Іракський журналіст, який запустив своїми черевиками в президента США Джорджа Буша, назвав свою витівку "огидною" і звернувся до іракського уряду з проханням про поблажливість.

Винуватець скандалу - кореспондент єгипетського телеканалу "Аль-Багдадіа" Мунтадар аз-Зейді - від руки написав листа прем'єр-міністру Нурі Аль-Маліки, в якому він розкаюється і просить проявити співчуття.

Нагадаємо, інцидент стався 14 грудня на прес-конференції в Багдаді. Виступ глави американської адміністрації був перерваний аз-Зейді, який шпурнув в Буша черевик, вигукнувши на арабській мові "Це дарунок від іракців. Це прощальний поцілунок, ти - собака". Потім чоловік жбурнув другий черевик із словами "це від вдів, від сиріт і від всіх, хто убиті в Іраку".

Повідомлялося, що після інциденту журналіст був побитий охороною глави іракського уряду, який теж був присутній на скандальній прес-конференції. За свідченням брата журналіста Дірхама аз-Зейді, йому зламали руку і декілька ребер. Крім того, за словами брата, у журналіста порізи під очима і на руках. Зараз він знаходиться у в'язниці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: