Іракський суд звільнив брата Саддама Хусейна

На волю виходить єдинокровний брат поваленого іракського лідера Ватбан Ібрагім аль-Хасан, який очолював МВС і займав ряд інших важливих посад.

Кримінальний суд Іраку ухвалив рішення звільнити з-під варти трьох великих функціонерів колишнього режиму Саддама Хусейна.

Зокрема, на волю виходять єдинокровний брат поваленого іракського лідера Ватбан Ібрагім аль-Хасан, який очолював МВС і займав ряд інших важливих посад, а також командувач елітної республіканської гвардією часів правління партії Баас генерал Камаль Мустафа і екс-глава президентського управління Ахмед Хусейн аль-Худейр.

Всі вони звинувачувалися у розправах над представниками арабського племені аль-джібур в провінціях Салах-ед-Дін, Найнава і ряді інших на початку 90-х рр.

У той же час суд засудив секретаря страченого іракського лідера Абед Хмуда і ще одного єдинокровного брата Хусейна Сабауі Ібрагіма аль-Хасана до двох років позбавлення волі.

Нагадаємо, у січні Влада Іраку стратила двоюрідного брата і прихильника колишнього глави країни Саддама Хусейна - "Хімічного Алі". Відомо, що Алі був страчений через повішення.

Хасан аль-Маджид, який отримав прізвисько "Хімічний Алі" за використання отруйних газів проти курдів, був засуджений судом Іраку до смертної кари за участь у розпилювання отруйного газу над містом Халабджа в 1988 році, у результаті чого загинули 5 тис. курдів.

Читайте також:

У Багдаді заховали Коран, написаний кров'ю Саддама Хусейна

Американці стратили Саддама Хусейна на "гуманній" шибениці

З іракських підручників приберуть ім'я Саддама Хусейна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: