Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іракський уряд заявив про скорочення американського контингенту в країні

Цей процес почався після проголошення перемоги над "ІДІЛ".

Пентагон має намір вивести з Іраку частину американського військового контингенту. Як повідомили в понеділок, 5 лютого, представники іракського уряду, США почали скорочення своєї військової присутності в країні. Цей процес почався практично одразу після проголошення іракською владою "перемоги" над терористичним угрупованням "Ісламська держава" (ІД).

ВідеоВлада Іраку оголосила про звільнення Мосулу від бойовиків ІДІЛ

У майбутньому підтримка американцями іракських збройних сил та координація дій з ними відбуватиметься "за потребою", запевнили в Багдаді. Водночас у міжнародній антитерористичній коаліції під проводом США, котра протистоїть терористам ІД в Сирії та Іраку, не підтвердили та не спростували цих заяв представників іракського уряду. Утім, у коаліції теж запевнили, що й надалі орієнтуватимуться на потреби іракського уряду в військовій допомозі та узгоджуватимуть з ним свої дії.

У розпал битви за Мосул Сполучені Штати Америки надіслали до Іраку понад 5,5 тисячі військовослужбовців для підтримки проведення наземної операції іракських урядових військ, загонів іракських курдів та їхніх союзників з метою звільнення Мосула з-під контролю ІД. Нещодавно іракський уряд заявив про відновлення контролю над усіма територіями країни, котрі раніше опинилися в руках ісламістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції