Іракському депутату подзвонив "Саддам Хусейн" і пригрозив "залити кров'ю" Багдад

Невідомий, назвавшись ім'ям страченого лідера Саддама Хусейна, пригрозив залити кров’ю Багдад.

В Іраку невідомий, назвавшись ім'ям страченого лідера Саддама Хусейна, зателефонував одному з місцевих депутатів і пригрозив "залити кров'ю" "зелену зону" в Багдаді, що охороняється.

Як повідомив депутат Хасан аль-Аляві, "він сказав, що повернеться і знищить "зелену зону", перетворить її в червону, заливши кров'ю зрадників".

Також він підкреслив, що голос абонента був дійсно схожий на голос Саддама.

Зі слів парламентарія, людина, яка дзвонила, була обурена поведінкою членів і керівництва політичного блоку "Аль-Іракія", які "за допомогою голосів баасистів" завоювали перше місце на парламентських виборах у березні 2010 року, але не виконали своїх передвиборчих зобов'язань.

"Я був впевнений, що людина, яка зв'язалася зі мною по телефону і назвала себе Саддамом, - не Саддам, тому що Саддам помер. Але, будучи відповідальною людиною, я продовжував розмовляти з ним, бо розумів, що він хотів передати через мене якесь політичне послання", - пояснив Аль-Аляві.

Цю телефонну розмову, що відбулася в день народження колишнього іракського диктатора, який народився 28 квітня 1937 року, було викладено на інтернет-ресурсі You Tube. Незабаром по Іраку поширидися чутки про те, що Саддам Хусейн нібито не помер, а стратили замість нього двійника.

Нагадаємо, що чутки про існування двійника колишнього диктатора ходили в Іраку і за його життя. Однак, за офіційними даними, Саддама Хусейна було страчено через повішення за обвинуваченням у злочинах проти людяності 30 грудня 2006.

Читайте також:

Експерти: США готують Каддафі долю Саддама Хусейна

У Багдаді заховали Коран, написаний кров'ю Саддама Хусейна

ООН відмінила санкції проти Іраку, що були введені за часів Хусейна

Американці стратили Саддама Хусейна на "гуманній" шибениці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: