Іран оголосив винагороду в мільйон доларів за голову президента Єгипту

Влада Ірану запропонувала винагороду в 1 мільйон доларів за вбивство президента Єгипту Хосні Мубарака.

Іран пропонує гроші за голову Мубарака
Іран дає 1 млн. доларів за голову президента Єгипту
В Ірані керівництво "народної міліції" Басадж запропонувало винагороду в 1 мільйон доларів за вбивство президента Єгипту Хосні Мубарака.

"Революційні студенти - члени міліції Басадж організували церемонію на якій було оголошено про призначення винагороди в мільйон доларів за приведення в дію революційного смертного вироку стосовно брудного зрадника, Хосні Мубарака. На церемонії виступив глава Організації з Винагороди Мучеників Світу Фороз Реджаї", - свідчить заява іранського державного агентства Fars.

Слід зазначити, що Організація з Винагороди Мучеників Світу створена і керується корпусом вартових ісламської революції, і є, таким чином, державною структурою ісламської республіки Іран.

Ймовірно, причиною полювання на єгипетського лідера стало те, що сунітський Єгипет виступає миротворцем у війні в Газі, і є відкритим супротивником терористичної організації ХАМАС, яку підтримує Іран.

За словами експертів, власті Єгипту ненавидять ХАМАС, як філіал єгипетських "Братів-мусульман" - тих самих, які в 1981 році вбили президента Садата. Поряд з покійним єгипетським лідером у момент замаху стояв нинішній президент Хосні Мубарак. До того ж для сунітських країн Іран шиїта, що підтримує ХАМАС в Палестинській автономії і Хезбалла в Лівані, представляє більшу загрозу, ніж Ізраїль.

Нагадаємо, що найближчим часом Єгипет має намір скликати міжнародну конференцію з відновлення сектора Газа. На формі, в якому візьмуть участь представники ООН, ЄС, Всесвітнього банку, Норвегії і Італії, передбачається торкнутися і ряду важливих політичних питань, пов'язаних з близькосхідним регіоном.  

Читайте також:

Іран викрив американську змову

Іран заборонив ХАМАСу перемир'я з Ізраїлем

Більше 70 тисяч іранських студентів хочуть підірвати себе в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: