Іран готовий до удару у відповідь

Іран розробив плани у відповідь удару у разі нападу Ізраїлю, заявив заступник командувача ВПС Ірану генерал Мохаммад Алаві.

Іранські вартові
Архів
Мохаммад Алаві: "Ізраїль знаходиться не в тому положенні, щоб серйозно загрожувати Ірану".
Іран розробив плани у відповідь удару у разі нападу Ізраїлю, заявив в середу заступник командувача ВПС Ірану генерал Мохаммад Алаві. 

"Те, що говорять в Ізраїлі про можливість повітряного удару ізраїльських ВПС по Ірану, ми вважаємо психологічною війною, оскільки цей режим не володіє достатньою потужністю для завдання таких ударів", - сказав Алаві, слова якого наводить іранське інформагентство Фарс.

На думку військового, "Ізраїль знаходиться не в тому положенні, щоб серйозно загрожувати Ірану". 

"Крім того, у нас є ракети, радіус дії яких покриває всю територію Ізраїлю. Ми можемо використовувати винищувачі для завдання удару по його території. У нас розроблені необхідні плани у відповідь дій, якщо цей режим (Ізраїль) зважиться на таку дурість", - відзначив командувач ВПС Ірану.

Алаві повідомив, що на озброєнні іранської армії знаходяться найсучасніші озброєння, зокрема "розумні бомби", винищувачі, ракети з тепловим і лазерним наведенням. Іранська армія також здатна протидіяти крилатим ракетам.

"Радарні установки і електронні системи цілодобово ведуть моніторинг повітряного простору Ірану, ми контролюємо польоти всіх літальних апаратів, як на дуже низьких висотах, так і на дуже великих", - сказав генерал.

При цьому він відкинув повідомлення західних ЗМІ про можливість завдання точкових повітряних ударів по Ірану, нейтралізувавши раптовістю атаки іранських ВПС.

"Ми готові протистояти будь-якому нападу, і не дозволимо, щоб бомбардувальники супротивника, з легкістю, як вони (Захід) стверджують, змогли зробити такі удари. Будьте впевнені, що близько 30% військової потужності нападаючих буде знищено", - сказав Алаві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: