Іран і Болівія - партнери

Іран та Болівія підписали економічні угоди на суму в 1 мільярд доларів під час візиту Ахмадінеджада до цієї країни.

Лідер Болівії Ево Моралес і президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад підписали у четвер угоди про торговельно-економічну та енергетичну співпрацю на суму в 1 мільярд доларів.

"За підсумками візиту президента Ірану Махмуда Ахмадінежада до Болівії була підписана низка угод про розширення торговельно-економічної та енергетичної співпраці. Іран на першому етапі виділяє Болівії 100 мільйонів доларів на розробку та здійснення спільних проектів у економічній сфері. Надалі протягом п'яти років буде виділено ще 900 мільйонів доларів на будівництво народно-господарських об'єктів у енергетичній сфері та промисловості, а також сільському господарстві", - зазначається в спільній заяві лідерів двох країн.

"Сторони також висловилися за будівництво багатополярного миру і вважають, що будь-яка держава має суверенне право на розвиток атомної енергетики в мирних цілях", - наголошується в документі.

Виступаючи на спільній прес-конференції президент Ірану заявив, що Іран і Болівія є стратегічним партнерами.
"Уряд Ірану завжди буде на боці Болівії", - завірив Ахмадінеджад.

У свою чергу, президент Болівії заявив, що візит президента Ірану вписується в рамки прийнятого раніше урядом Болівії рішення про розширення зв'язків із країнами, що ведуть боротьбу за соціальну справедливість і рівність. За його словами найближчим часом Болівія встановить дипломатичні зв'язки з Лівією.

Візит Махмуда Ахмадінеджада до Болівії продовжувався не більш п'ять годин. З Болівії президент Ірану вилетів до Венесуели, де вже зустрівся з місцевим президентом Уго Чавесом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: