Іран і Великобританія взаємно вислали дипломатів

Іранського посла вже проінформували про те, що Лондон висилає двох дипломатів Ісламської Республіки.

Сьогодні, 23 червня, Великобританія вислала двох іранських дипломатів у відповідь на висилку британських дипломатів з Тегерану.

"З жалем я повинен проінформувати Палату (громад), що Іран здійснив невиправданий крок і вислав двох британських дипломатів на підставі звинувачень, які абсолютно безпідставні", - сказав британський прем'єр-міністр Гордон Браун.

За його словами, іранського посла вже проінформували про те, що Лондон висилає двох дипломатів Ісламської Республіки. При цьому Браун не назвав імена і посади висланих дипломатів, але уточнив, що серед них немає послів.

Рішення Брауна вже підтримав лідер британських консерваторів Девід Кемерон, який заявив, що висилка британських дипломатів з Тегерану неприйнятна.

Нагадаємо, відносини європейських держав з Іраном загострилися після президентських виборів, що пройшли в цій країні 12 червня. За офіційними даними, перемогу здобув Махмуд Ахмадинежад. Прихильники опозиційного кандидата не згодні з таким вердиктом і регулярно проводять в Ірані мітинги.

Влада Ірану звинувачували західні країни у втручанні у внутрішні справи країни, в зв'язку з чим заборонили працювати іноземним журналістам. На думку Тегерана, репортери поширюють ідеї анархії і вандалізму.

Як повідомлялося, сьогодні Рада вартових Конституції Ірану відмовилася анулювати результати президентських виборів, як того вимагала опозиція.

Читайте також:

МЗС Канади викликало російського посла "на килим"

Зі штаб-квартири НАТО вислали російських дипломатів

Польща та Росія таємно відкликали своїх військових дипломатів

Бельгія наказала двом російським дипломатам якнайшвидше залишити країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: