Іран: Ізраїль скоро зникне з карти Близького Сходу

Щоб зберегти свою географію на карті Ізраїль вимагає від Сирії повного припинення контактів з ХАМАСом, "Ісламським джихадом" та іншими терористичними угрупованнями, що базуються в Сирії.

Ізраїль скоро зникне з карти Близького Сходу, і американсько-сіоністська провокація щодо руйнування відносин між Сирією та Іраном не увінчається успіхом. Про це заявив президент Ірану Махмуд Ахмадінежад в ході візиту до Сирії.

У ході візиту Ахмадінежад зустрівся зі своїм сирійським колегою Башаром Асадом і обговорив з ним перспективи розвитку близькосхідного дипломатичного процесу. Як вважають спостерігачі, візит Ахмаденжада був викликаний посиленими контактами Сирії з США.

Раніше спецпосланець США на Близькому Сході сенатор Джордж Мітчелл зустрівся з президентом Сирії Башаром Асадом і ознайомив його з подробицями процесів, що відбуваються на Близькому Сході.

Повідомлялося, що Мітчелл мав привезти Асаду карту, передану Нетаніягу, з межами ізраїльського відступу в рамках мирної угоди. Проте, офіційні сірійські джерела відзначають, що ніяких карт Мітчелл не привіз, як і не повідомив нічого нового про позиції Ізраїлю на переговорах. "Найближчим часом можна очікувати прориву на переговорах", - відзначають в Дамаску.

Ці карти Нетаньяху ще три місяці тому представив президентові США Бараку Обамі та президентові Франції Ніколя Саркозі. Джерела в Лівані відзначають, що Ізраїль пропонує повний відступ з Голан до тих територій, які дозволять Цахалу повернутися на висоти в разі порушення Сирією угоди. Кордон відступу пройде в двох з половиною кілометрах від ріки Йордан. На думку ізраїльських військових, це дозволить не тільки повернути контроль над Голанами у разі загострення ситуації, а й вчасно помітити можливу концентрацію сирійських сил на Голанах. Зрозуміло, в рамках угоди, всі єврейські населені пункти на Голанах будуть знесені.

Натомість на цей відступ, Ізраїль вимагає від Сирії повного припинення контактів з ХАМАСом, "Ісламським джихадом" та іншими терористичними угрупованнями, що базуються в Сирії, а також з Іраном.

Читайте також:

Ахмадінежад закликав США "зробити що-небудь гуманне"

Ахмадінежад запропонував дружбу США

Іран запустив свій перший бомбардувальник - "посланець смерті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: