Іран ловить шпигунів

В Ірані за підозрою в шпигунстві арештовано двоє громадян Китаю, які фотографували військовий об'єкт.

В Ірані за підозрою в шпигунстві арештовано двоє громадян Китаю, повідомив в середу офіційний представник судової влади Ісламської Республіки Алі Реза Джамшиді.

"Ці люди прибули на територію Ірану як туристи з острова Кіш (у Персидській затоці), а були арештовані, коли фотографували військовий об'єкт в Араку (Центральна провінція Ірану)", - цитують слова чиновника іранські ЗМІ.

При цьому Джамшиді не уточнив, коли саме були арештовані китайці. За його словами, в даний час відносно громадян КНР ведеться попереднє слідство. Іранські спецслужби регулярно повідомляють про розкриття і нейтралізацію в Ірані шпигунських мереж, що співпрацюють, зокрема, із спецслужбами окупаційних військ в Іраку.

Так, в лютому цього року міністр інформації (безпеки) Ірану Голямхоссейн Мохсені-Ежеі заявив, що спецслужби Ірану викрили в прикордонних районах близько сотні агентів американського Центрального розвідувального управління (ЦРУ) та ізраїльської розвідки Моссад.

Крім того, найближчим часом іранський суд винесе вирок у справі двох американців іранського походження, звинувачених місцевою владою в шпигунстві і підривній діяльності проти Ісламської Республіки.

Халі Есфандіарі, провідний працівник вашингтонського Центру міжнародних досліджень імені Вудро Вільсона, і Кіан Таджбахш, що працював в університетах США і Ірану, а також на Всесвітній банк і фонд "Відкрите суспільство" мільярдера Джорджа Сороса, вже розповіли в ефірі іранського ТБ про підривну діяльність США в Ірані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: