Іран може відновити промислове збагачення урану без обмежень - Рухані

Дата публікації
Перегляди
758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Іран може відновити промислове збагачення урану без обмежень - Рухані

Фото: Reuters

Зараз Іран дотримується всіх своїх зобов'язань за ядерною угодою.

Іран спробує провести переговори з підписантами ядерної угоди після чого оголосить своє рішення щодо виходу США з угоди.

Про це заявив президент Ірану Хасан Рухані через кілька хвилин після оголошення Трампом про вихід США з угоди, - пише France24.

"Ми будемо чекати кілька тижнів до прийняття рішення", - сказав Рухані.

"З цього моменту ядерна угода існує між Іраном та п'ятьма країнами… Ми повинні чекати, щоб побачити, що робитимуть п'ять великих країн", - додав він.

Другий завод зі збагачення урану в Ірані

Другий завод зі збагачення урану в Ірані

Рухані назвав рішення Трампа "актом психологічної війни проти Ірану". Він також заявив, що Іран може відновити "без обмеження" збагачення урану у відповідь на оголошення Трампом про вихід з угоди.

"Я наказав організації з атомної енергії Ірану вжити необхідних заходів для подальших дій, щоб у разі необхідності ми могли відновити промислові збагачення без обмежень", - сказав Рухані.

За словами Рухані, Іран дотримується всіх своїх зобов'язань за ядерною угодою, як це підтверджують міжнародні інспектори.

За його словами, є "короткий проміжок часу", за який можна було б оцінити, чи можуть інтереси Ірану бути збереженими спільно з інтересами інших сторін угоди.

Нагадаємо, що радник Трампа повідомив про можливість нових санкцій проти Ірану.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація