Іран набирає добровольців для війни з Ізраїлем

Іранцям запропонували надати посильну допомогу палестинцям в секторі Газа в їх боротьбі з Ізраїлем.

Про це повідомляє Reuters.

На спеціальному сайті добровольці можуть записатися в ополчення, надати матеріальну допомогу або прийняти участь в інформаційній війні.

Власниками сайту є "Організація духовенства, яке бореться", - союз духовних служителів, які займають консервативну і жорстку позицію по відношенню до Ізраїлю. За словами їх представників, організація набору добровольців стала відповіддю на заклик верховного лідера Ірану аятолли Алі Хаменєї, який закликав весь ісламський світ стати на боротьбу проти ізраїльської агресії.

В цей же час офіційні особи Ірану також намагаються допомогти палестинцям. Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад запропонував звернутися до Міжнародного кримінального суду з вимогою притягнути керівників Ізраїлю до відповідальності за "багаточисельні військові злочини, здійснені ними на території сектора Газа за останні два роки". Офіційний запит буде відправлений до суду найближчим часом.

Окрім цього Іран розпочне постачання гуманітарної допомоги в сектор Газа.

Про це повідомляє газета Haaretz.

Іранський Червоний Півмісяць вже зібрав декілька тонн медикаментів та їжі.

Нагадаємо, що Ізраїль розпочав військову операцію проти ХАМАСу 27 грудня. В результаті загинули близько 310 людей, 1700 отримали поранення.

Ізраїльське керівництво стверджує, що не збирається припиняти військові дії до перемоги над ХАМАСом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: