Іран не буде відмовлятися від своєї ядерної програми

Заміна професійного дипломата на керівника Організації з атомної енергії на посаді міністра МЗС підтвердила, що Іран продовжуватиме розробку ядерної зброї.

Звільнення з посади глави МЗС Ірану професійного дипломата Манучехра Моттакі і заміна його на керівника Організації з атомної енергії Ірану Алі Акбара Салехі є сигналом світовій спільноті, що Іран не буде відмовлятися від ядерної програми.

Про це розповів член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Семен Багдасаров. Раніше стало відомо, що Салехі став тимчасово виконуючим обов'язки міністра закордонних справ.

США і низка інших країн Заходу звинувачують офіційний Тегеран у розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома.

Проте всі звинувачення на свою адресу іранська сторона відкидає, заявляючи, що його ядерна програма спрямована на задоволення потреб країни в електроенергії.

За словами російського парламентарія, оскільки питання про атомну енергію для Ірану на міжнародній арені є першочерговим, то, швидше за все, ядерна проблематика лежить і в основі цього рішення, "щоб більш обґрунтовано світовій спільноті пояснювати причини розвитку ядерної енергії в Ірані".

Новим главою іранського МЗС стала людина, "більш досвідчена" в проблемах ядерної енергії.

Читайте також:

WikiLeaks опублікував звіт Росії про загрозу з боку Ірану і КНДР

Іран заявив про арешт вбивць фізиків-ядерників

США визнали, що воювати з Іраном безглуздо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: