Іран не чекає війни

Іран переконаний, що Сполучені Штати не почнуть проти нього військову кампанію.

Мохаммад Алі Хоссейні, офіційний представник МЗС Ірану
news.yahoo.com
Мохаммад Алі Хоссейні.
Становище США в регіоні не дозволяє вважати, що американці почнуть військову акцію проти Ірану з метою руйнування ядерних об'єктів країни.

Про це в неділю заявив офіційний представник МЗС Ірану Мохаммад Алі Хоссейні. 

"На наш погляд, США знаходяться не в тих умовах, щоб... реалізувати свої загрози (відносно Ірану)", - сказав журналістам іранський дипломат. 

На думку Хоссейні, повідомлення про розробку Вашингтоном військового вирішення іранської ядерної проблеми, що регулярно з'являються в західних ЗМІ з посиланнями на обізнані джерела, не "є для Ірану чимось новим". 

"Іран повністю обороноздатний, і ми сподіваємося, що серед американських політиків є мудрі люди, які не допустять цього (військового нападу на Іран), оскільки такі дії призведуть до того, що США ще більше зав'язнуть в регіоні", - відзначив Хоссейні. 

Також дипломат повідомив, що Іран перегляне рівень співпраці з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) в разі ухвалення нової резолюції Ради Безпеки ООН стосовно країни.

"Якщо буде прийнята нова резолюція Радбеза ООН, ми переглянемо рівень співпраці з агентством", - сказав Хоссейні.
 
Він відзначив, що Іран продовжує повномасштабну співпрацю з МАГАТЕ, і висловив сподівання на те, що США не вдасться негативно вплинути на цей процес. Хоссейні вчергове підкреслив, що Тегеран, не дивлячись на вимоги Радбеза ООН, не має наміру вводити мораторій на роботи зі збагачення урану.
 
"Ми не вестимемо переговорів з питання припинення (збагачувальних робіт)", - заявив офіційний представник МЗС країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: