Іран не готується до війни зі США

Іранський президент Махмуд Ахмадінежад заявив, що Іран не прагне війни зі США.

Іранський президент Махмуд Ахмадінежад заявив, що Іран не прагне війни зі США, повідомила в неділю агенція Reuters.

"Неправильною є думка, що США й Іран ідуть до війни", - сказав Ахмадінежад, відповідаючи на питання кореспондента телекомпанії CBS про ймовірність війни між двома країнами.

Інформація про можливу військову операцію США проти Ірану останнім часом все частіше з'являється в світових ЗМІ. Джордж Буш неодноразово казав, що Іран підтримує іракських повстанців, які воюють проти американської армії, а також про те, що від Тегерана походить ядерна загроза. 

Крім того, в інтерв'ю CBS Ахмадінежад наголосив, що Іран не потребує ядерної зброї. "Нам (Іранові) не потрібна ядерна бомба", - заявив Ахмадінежад. 

Ахмадінежад вважає, що володіння ядерною зброєю в сучасних умовах не виконує жодної ролі.

"Ті, хто прагне володіння атомною бомбою, гальмують світові процеси. Якби ядерна зброя в сучасних умовах миру була дієвою, то наявність тисяч ядерних боєголовок мала б запобігти розпадові СРСР", - цитує агентство ІРНА виступ Ахмадінежада перед представниками іранської діаспори в США в понеділок у Нью-Йорку.

Ахмадінежад у неділю вранці вилетів до Нью-Йорка для участі в 62-й сесії Генеральної асамблеї ООН, яка відкрилася 18 вересня. Голова іранського уряду братиме участь у роботі Генасамблеї вже втретє з літа 2005 року, коли його обрали президентом країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: