Іран не хоче переговорів зі США

Іран не хоче вести переговори зі США щодо вирішення проблеми іранського "ядерного досьє", про це заявив Махмуд Ахмадінежад.

Іран відмовляється вести переговори зі США щодо вирішення проблеми іранського "ядерного досьє", заявив у вівторок іранський президент Махмуд Ахмадінежад.

"Ми абсолютно вас не потребуємо, іранському народу не потрібні США. Якщо хтось і може ставити умови для переговорів, так це народ Ірану. Ви ж (американці) - порушники законів і гнобителі - не в праві диктувати нам якісь умови", - сказав Ахмадінежад.

Раніше держсекретар США Кондоліза Райс неодноразово заявляла, що Вашингтон готовий сісти за стіл переговорів з Тегераном, якщо той введе мораторій на роботи зі збагачення урану.

США вважають, що під прикриттям мирної ядерної програми Іран прагне створити атомну зброю. "Народ Ірану бажає 100% своїх законних прав, і наші вороги повинні знати, що іранська нація ні на йоту не відступить від своїх прав в ядерній енергії", - сказав глава іранського уряду.

США та Іран розірвали дипломатичні сосунки у 1979 році, коли радикально настроєні прихильники аятолли Рухолли Мусаві Хомейні штурмом взяли посольство США в Тегерані, оголосивши його "гніздом шпигунства і змов проти Ірану".

Тоді було захоплено 52 співробітники американського посольства, яких утримували в заручниках 444 дні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: