Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іран оголосив про запуск стратегії, яка врятує країну від санкцій США

У Тегерані розраховують на нафту.

Віце-президент Ірану Есхаг Джахангірі заявив, що влада започаткувала втілювати стратегію "Спритна економічна резистентність", метою якої є подолання наслідків санкцій із боку США.

"Американська стратегія полягає в тому, щоб вести економічну війну проти Ірану, що, своєю чергою, може затягнути світову економіку до нестабільності", - сказав він, повідомляє агентство Mehr News.

На думку Джахангірі, ізолювати Іран складно, оскільки країна має підписані нафтові та газові контракти на суму понад 200 млрд дол. За його словами, експорт нафти та не-нафти в 2017 році склав понад 90 мільярдів доларів. "Ми тепло вітаємо будь-яку країну, яка повертається спиною до односторонньої політики США, але не залишимось байдужими до тих компаній, які вирішили залишити Іран (через американські санкції)", - додав віце-президент.

"Ми плануємо врятувати економіку Ірану від будь-якого удару в цій ситуації", - констатував віце-президент Ірану Есхаг Джахангірі.

Раніше заступник командувача Корпусу вартових ісламської революції в Тегерані Ісмаїл Коусари попередив Вашингтон, що Тегеран готовий закрити Ормузьку протоку, заблокувавши постачання сировини з Перської затоки.

Штати почнуть розширювати пакет санкцій від 4 серпня цього року.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції