Іран показав захоплений таємний безпілотник США - "кандагарського звіра"

Дата публікації
Перегляди
7590
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Іранське телебачення показало збитий американський безпілотник. Апарат майже неушкоджений. 

Іранське телебачення вперше показало в ефірі новітній американський безпілотник RQ-170, також відомий як "кандагарський звір", який потрапив до рук іранців на початку грудня.

Відеосюжет під назвою "Американський літак-шпигун RQ170" вийшов на першому каналі іранського державного телебачення, передає BBC.

На кадрах іранські військові оглядають безпілотник, який не має видимих ​​пошкоджень. Його розмах крил становить близько 26 метрів, довжина - 4,6 метра.

Як вказують військові оглядачі, неушкоджений вид "дрона" підтверджує твердження Ірану про те, що йому вдалося перехопити керування ним електронними методами і посадити апарат на своїй території.

Нагадаємо, 4 грудня Іран заявив, що збив на сході країни американський безпілотник. Пентагон визнав втрату апарату, але запевнив, що його було просто "втрачено". При цьому, за даними американського телеканалу NBC, безпілотник належав ЦРУ і виконував "секретну місію".

За повідомленням газети New York Times, цей апарат брав участь у програмі спостереження за ядерними об'єктами Ірану.

Тепер у Вашингтоні стурбовані, що іранці можуть отримати дані про секретні технології безпілотника, зокрема камери спостереження, різні датчики і безпосередньо технологію "невидимості".

Подібний безпілотний апарат класу Sentinel вперше потрапив до рук стратегічного противника США.

Між США та Іраном немає дипломатичних відносин, а американські інтереси представляє в цій країні посольство Швейцарії в Тегерані.

Читайте також:

Збитий в Ірані безпілотник виконував секретну місію ЦРУ

ЗМІ побачили за вибухом в Тегерані початок війни XXI століття

Іран націлив на Ізраїль 150 тисяч ракет

Пентагон розробив безпілотники розміром з комах

Іран показав захоплений таємний безпілотник США

Іран показав захоплений таємний безпілотник США
Наступна публікація