Іран провів випробування нової надточної ракети

Іран успішно випробував ракету з удосконаленою системою управління, яка дозволяє вражати наземні цілі противника з більшою точністю.

Іран провів випробування нової ракети класу "земля-земля" Qiam ("Відродження"). Державне телебачення розповсюдило відеозапис запуску.

Міністр оборони Ірану Ахмад Вахіді не уточнив, коли саме відбувся запуск ракети. Відомо тільки, що випробування проходили в пустельній місцевості.

Вахіді сказав, що ракета має нову технологію та особливості тактичної сили. Особливість її в тому, що вона не має характерних для всіх ракет крил. Це ще більше збільшує її тактичну силу.

Раніше повідомлялося, що з 23 по 30 серпня 2010 Іран має намір провести випробування цілого ряду озброєнь, включаючи два види ракет, швидкохідних катерів і безпілотний літальний апарат великого радіусу дії.

Нагадаємо, що з початку 2010 року Іран активізував розробку і випробування нових видів озброєнь, а також відкрив кілька виробничих ліній ракет і винищувачів. Зокрема, було розгорнуто виробництво іранських винищувачів Saeqeh і Azarakhsh. У лютому 2010 року іранські ЗМІ оголосили про випробування безпілотника з малою помітностю радіолокації Sofreh Mahi. На початку лютого відкрилися заводи з виробництва ракет Qaem і Toofan-5.

Читайте також:

Іран випробував ракету середнього радіуса дії

Іран провів успішні випробування ракети-носія

Іран до 2017 року запустить людину в космос

Іран показав свою новітню військову техніку

ВідеоІран провів випробування нової надточної ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: