Іран проводить військові навчання для захисту ядерних об'єктів

Через погрози Ізраїлю про нанесення ударів по ядерних об'єктах Ірану, іран поча військові вчення, на яких відпрацьовуються способи захисту. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В Ірані розпочалися навчання сил ППО. Їхнє головне завдання полягає у відпрацюванні способів захисту ядерних об'єктів країни від можливого нападу.

За даними представника командування силами ППО Ісламської Республіки генерала Ахмада Мігана, навчання проходять на площі в 600 тисяч квадратних кілометрів у південних і центральних провінціях Бушер, Ісфахан, Фарс і Тегеран, а також у деяких західних районах країни.

За повідомленням іранських інформаційних агентств, навчання триватимуть п'ять днів.

У них задіяні підрозділи регулярної армії та Корпусу стражів ісламської революції (КСІР).

Як стверджують іранські військові джерела, проведення навчань пов'язано із загрозами нанесення ударів по ядерних об'єктах Ірану, які прозвучали останнім часом з боку Ізраїлю.

У Тегерані заявили, що на всіх цих об'єктах ведеться виключно мирна діяльність. У цьому можуть переконатися експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), які проводять інспекції іранських підприємств атомної галузі.

Як відомо, останнім часом в Ірані регулярно проходять навчання різних родів військ. Так, на початку листопада в південно-західній провінції Хузестан відбулися маневри ВПС, а в кінці вересня ракетні війська КВІР виконали навчальні пуски ракет різних типів.

Наприкінці вересня відбулися безпрецедентні за розмахом маневри ракетних військ Корпусу стражів ісламської революції, в ході яких пройшли навчальні запуски іранських ракет різних типів.

МАГАТЕ домагається зменшення обсягу урану, достатнього для створення атомної бомби в Ірані. Зі свого боку іранська влада заявляє, що створення атомної бомби не входить в їх плани.

Читайте також:

Іран заявив, що ні санкції, ні загрози вторгнення не зупинять процес збагачення урану

МАГАТЕ уклало з Іраном секретний договір про розширення ядерної програми

Британія пригрозила Ірану новими санкціями

Іран пригрозив Росії створити свою систему ППО, якщо не отримає ракет

ВідеоІран проводить військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: