Іран пустить інспекторів МАГАТЕ

Черговий раунд переговорів між Іраном та МАГАТЕ пройде у Відні, щодо приїзду інспекторів для оглядин ядерних об'єктів Ірану.


Черговий раунд переговорів між Іраном та Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) щодо іранської ядерної проблеми пройде 25 і 26 липня у Відні. Повідомляє агентство Франс Прес з посиланням на постійного представника Ірану при МАГАТЕ Алі Асгара Солтаніє.

"В четвер увечері була досягнута домовленість про те, що Іран і МАГАТЕ продовжать обговорення питань 25 і 26 липня у Відні", - сказав Солтаніє в ефірі іранського державного телебачення.

Раніше в п'ятницю влада Ірану оголосила про зняття заборони на в'їзд інспекторів МАГАТЕ для оглядин ядерних об'єктів країни.

Ядерна програма Ірану (Фото: www.cbc.ca)
Нині Іран готовий відповісти на запитання інспекторів щодо робіт на ядерних об'єктах. (Фото: www.cbc.ca)

Угода про це була досягнута під час візиту делегації агентства до Тегерана, що відбувся цього тижня. Зокрема, сторони домовилися про те, що в кінці липня інспектори МАГАТЕ відвідають дослідницький ядерний реактор на важкій воді в місті Арак.

Під час переговорів іранська сторона також підтвердила свою готовність відповісти на ключові питання представників МАГАТЕ щодо робіт, які проводяться на цих об'єктах.

Раніше представники низки провідних країн світу заявляли про те, що експерименти, що проводяться в Ірані, в ядерній області можуть бути пов'язані зі спробами Тегерана отримати власну ядерну зброю. Раніше Іран забороняв інспекторам МАГАТЕ відвідувати ядерні об'єкти Ірану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: