Іран розмістив поставлену Росією зенітну ракету С-300 поблизу ядерного об'єкта

Іранське державне телебачення показало в ефірі кадри розміщення доставленої ракетної системи.

Іран розмістив поставлену Росією зенітну ракету С-300 біля свого підземного ядерного об'єкта зі збагачення урану Фордо. Про це повідомили іранські державні ЗМІ у понеділок, 29 серпня, передає Reuters.

У неділю, 28 серпня, іранське державне телебачення показало в ефірі кадри розміщення доставленої ракетної системи.

"Нашим головним пріоритетом є захист ядерних об'єктів Ірану за будь-яких обставин", - повідомив бригадний генерал Фарзад Ізмаїлі (Farzad Esmaili), командир сил Корпусу вартових ісламської революції.

Зазначимо, 2015 року Іран та шість могутніх держав уклали договір, який полягав у стримуванні іранської ядерної програми в обмін на відміну санкцій стосовно Тегерана через його ядерну діяльність. Відтоді ядерна діяльність Ірану на об'єкті Фордо припинилася.

Росія, своєю чергою, під тиском з боку Заходу, 2010 року скасувала контракт на поставку протиракетної оборони С-300 в Іран. Однак після того, як тимчасова угода між Іраном та шістьма країнами була досягнута, Росія відновила поставку.

У серпні Іран заявив, що Росія доставила основні частини системи в країну, додавши, що повністю система буде доставлена до кінця 2016 року.

Зазначимо, генерал Фарзад Ізмаїлі не сказав, чи діє ця система.

"Сьогодні небо Ірану є одним із найбезпечніших на Близькому Сході", - додав він.

Нагадаємо, раніше Іран представив новий мобільний зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) власного виробництва "Бавар 373", відмовившись від російського С-400.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: