Іран розробив новий вид зброї, щоб дати відсіч американцям

Під час святкувань з нагоди 31-ї річниці Ісламської революції іранські військові продемонструють досягнення свого військово-промислового комплексу.

Іранські військові спрямували всі свої зусилля на розробку і створення нового виду озброєнь, за допомогою якого Ісламська Республіка протистоятиме американцям у разі нападу США на Іран.

"Хай вороги не думають, що якщо їх вертольоти "Апачі" в Іраку та Афганістані знайшли належне застосування, то у разі вторгнення до Ірану (ця техніка) покаже таку ж потужність. Воістину, Іран вживатиме необхідних заходів, (використовуючи сучасне іранське озброєння), щоб дати їм відсіч", - заявив керівник організації забезпечення сухопутних військ Корпусу вартових ісламської революції, полковник Насер Араббейгі.

За словами полковника, організація займається розробкою і виробництвом танків, переносних зенітно-ракетних комплексів, протитанкових керованих ракет, армійських автомобілів, устаткування для ведення радіоелектронної боротьби.

Передбачається, що іранські військові покажуть досягнення військово-промислового комплексу під час святкувань з нагоди 31-ї річниці Ісламської революції, що за традицією тривають з 1 по 11 лютого.

Раніше іранські ЗМІ повідомили, що влада Ірану в цей час продемонструє п'ять проектів у аерокосмічній промисловості. Зокрема, 3 лютого будуть представлені супутники "Толу", "Месбах-2", супутник для студентських досліджень "Мехді" і двигун ракети-носія "Сіморг". Всі космічні проекти розроблені і сконструйовані силами іранських учених.

Читайте також:

Іран передрік кінець Ізраїлю

США зізналися, що мають план військового удару по Ірану

Російський винищувач п'ятого покоління здійснив свій перший політ

Нова доктрина США: від війни на два фронти до операцій по усьому світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: