Іран створив систему захисту від крилатих ракет

Незважаючи на тридцять років військових санкцій ворогів, збройні сили зробили ряд важливих кроків до самостійності.

Ірану вдалося створити нову систему озброєння для захисту від крилатих ракет. Про це заявив в ефірі місцевого англомовного телеканалу Press TV високопоставлений представник військового відомства ісламської республіки.

За словами бригадного генерала Ахмада Мікані (Ahmad Miqani), "незважаючи на тридцять років військових санкцій ворогів, збройні сили зробили ряд важливих кроків до самостійності". Він підкреслив, що в цей час іранські військові здатні не тільки ідентифікувати створені з використанням технологій невидимості крилаті ракети, а й знищувати їх.

Генерал також повідомив, що займався про заходи щодо вдосконалення оборони Ірану. Зокрема, він згадав про створення десятків одиниць озброєння протиповітряної оборони, а також активних і пасивних радіолокаційних систем.

У травні 2009 року Тегеран оголосив про початок виробництва артилерійського озброєння для бойових кораблів, яке нібито можна застосовувати проти крилатих ракет. Ще раніше військові ісламської республіки заявили про створення ракет, здатних досягти території Ізраїлю. Проте, як підкреслює агентство, західні військові аналітики часто сприймають такі заяви з скептицизмом.

Читайте також:

Іран відмовився від російських літаків через аварії

Іран знижує обсяги закупівлі газу в Росії

Іран обійшов ембарго за допомогою України

США обіцяють не заважати Ізраїлю напасти на Іран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: