Іран відзначає солідарність за Палестиною

В Ірані почалися масові мітинги і ходи, приурочені до Всесвітнього дня солідарності з палестинським народом.

У Ісламській Республіці Іран у п'ятницю почалися масові мітинги і ходи, приурочені до Всесвітнього дня солідарності з палестинським народом.

На вулицях всіх великих міст по заклику місцевих властей і релігійних організацій вийшли декілька мільйонів жителів Ірану, щоб виразити свою підтримку народу Палестини. Демонстрації проходять під антиізраїльськими і антиамериканськими гаслами.

Основні заходи в Тегерані будуть організовані на площі Палестини, поряд з тегеранським університетом і на площі "Азаді" ("Свободи").

Очікується, що до учасників багатотисячного ходу в Тегерані, приєднається президент Махмуд Ахмадінежад, відомий своїми антиізраїльськими заявами, і інші представники державної влади Ірану.

Поліція іранської столиці не виключає проведення стихійних мітингів напроти західних диппредставництв у Тегерані. Поліцейські вже вжили посилені заходи безпеки в районі розташування посольства Великобританії, поряд з яким знаходяться також будівлі дипмісій Росії, Туреччини і Німеччини.

Всесвітній день Аль-Кудса (Священного Єрусалиму) проголошений творцем Ісламської Республіки Іран імамом Рухоллою Хомейні в 1979 році і відзначається в мусульманському світі в останню п'ятницю священного місяця Рамадан.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: