Іран випробував свою найпотужнішу балістичну ракету

Запуски ракет було здійснено в рамках військових навчань Корпусу вартових ісламської революції. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Іран під час навчань, які розпочалися в неділю, 27 вересня, провів випробування балістичної ракети Шахаб-3, яка здатна вражати цілі на території Ізраїлю.

Радіус дії Шахаб-3 складає 2 тисячі кілометрів.

Раніше ЗМІ повідомили, що Іран у неділю провів запуски ракет Шахаб-1 і Шахаб-2 із середнім радіусом дії (300-700 кілометрів).

Крім того, були запущені ракети малої дальності Фатех (Fateh, дальність менше 200 кілометрів) і Тондар (Tondar - дальність близько 150 кілометрів), а також випробувано систему залпового вогню.

Запуски ракет було здійснено в рамках військових навчань Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), що ропочалися 26 вересня.

Маневри ракетних військ КВІР проводяться в рамках Тижня священної оборони, що святкується в Ірані щорічно. У ці дні по всій країні відбуваються військово-патріотичні заходи. Вони стартували 22 вересня - у річницю початку в 1980 році восьмирічної ірано-іракської війни.

Читайте також:

Іран випробував нові ракети

Захід висунув Ірану "ядерний" ультиматум

Іран повідомив про запуск другого заводу зі збагачення урану

Другий іранський завод зі збагачення урану запрацює незабаром

ВідеоІран випробував нові ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: