Іран вітає доповідь МАГАТЕ

Іран привітав доповідь гендиректора Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) Мухаммеда ель-Барадеї з іранської ядерної програми.

Ядерна програма Ірану (Фото: www.cbc.ca)
В Ірані вважають, що доповідь МАГАТЕ спростовує звинувачення з боку США. (Фото: www.cbc.ca)
Іран у четвер привітав доповідь гендиректора Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) Мухаммеда ель-Барадеї з іранської ядерної програми.

”Ми дякуємо МАГАТЕ за їхній професійний підхід до питання (іранського "ядерного досьє") і сподіваємося, що агенція й далі буде діяти так само", - заявив у четвер іранській офіційній інформаційній агенції ІРНА заступник голови Організації з атомної енергії Ірану Могаммад Саїді.

За його словами, в доповіді вказано, що Тегеран вирішив усі питання МАГАТЕ щодо експериментів з плутонієм, і МАГАТЕ розглядає цю тему як закриту.

”Таким чином, МАГАТЕ дала негативну відповідь на безпідставні звинувачення США на адресу Ірану", - сказав Саїді.

Іранський атомник зауважив, що Тегеран готовий продовжувати співпрацю з агенцією для розв’язання питань, що залишилися в МАГАТЕ до ядерної програми Ірану.

У вівторок ряд західних ЗМІ надрукував витяги з конфіденційної доповіді гендиректора МАГАТЕ з Ірану. У документі наголошено, що згода Тегерану відповісти на питання за його ядерною програмою є "значним кроком уперед". Проте Іран повинен зробити додаткові зусилля, щоб довести мирний характер цієї програми, йдеться в доповіді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: