Іран вважає заяви Буша загрозою світовій безпеці

Нещодавня заява президента США Джорджа Буша щодо іранської ядерної програми несе загрозу світовій безпеці, вважає офіційний представник МЗС Ірану Мохаммад Алі Хоссейні.

Напередодні на прес-конференції в Білому домі Буш попередив, що отримання Іраном ядерної зброї може привести до третьої світової війни.

"Заява Буша - це загроза всесвітній безпеці. Подібні вислови відображають експансіоністські цілі американців, які обов'язково послаблять міжнародну безпеку та підстебнуть мілітаристську політику уряду США," – ідеться в розповсюдженій у четвер, 18 жовтня, заяві іранського зовнішньополітичного відомства.

Мохаммад Хосейні
Архів
Мохаммад Алі Хоссейні вважає, що заява президента США переслідує мету відвернути громадську думку США від внутрішніх проблем країни
На думку Хоссейні, "лихоманка у зв'язку з передвиборною гонкою США - з одного боку, і провали зовнішньоокупаційної політики американців в Іраку та Афганістані - з іншого, заганяють у безвихідь мілітаристський курс Вашингтона".

Іранський дипломат вважає, що заява президента США переслідує мету відвернути громадську думку США від внутрішніх проблем країни.

Хоссейні закликав американську адміністрацію утримуватися від одностороннього підходу на міжнародній арені та поважати незалежність і суверенітет інших держав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: