Іран заборонив ХАМАСу перемир'я з Ізраїлем

Іран погрожує припинити постачання озброєнь і урізати фінансування ХАМАСу.

Іран погрожує припинити постачання озброєнь і урізати фінансування ХАМАСу, якщо організація погодиться на перемир'я з Ізраїлем. Як пише ізраїльська газета The Jerusalem Post, про це розповів по телефону представник єгипетської влади, яка виступає посередником між Ізраїлем і ХАМАСом.

За словами анонімного єгипетського чиновника, до Дамаску на зустріч з лідером ХАМАСа Халедом Машалем терміново прибули спікер іранського парламенту Алі Ларіджані і представник спецслужб Ірану Саїд Джалілі, які були стривожені пропозицією Єгипту про умови припинення вогню. В той же час інформація про візит офіційно не підтверджувалася.

У Каїрі представники ХАМАСа ведуть переговори з главою єгипетської розвідки Омаром Сулейманом про умови перемир'я з Ізраїлем. За останніми даними, палестинців не влаштовує такий пункт єгипетської ініціативи, як введення в сектор Газа міжнародних сил. Крім того, ХАМАС вимагає відкрити всі КПП на кордонах з Ізраїлем і Єгиптом, припинивши блокаду сектора.

Операція ЦАХАЛа "Литий свинець" проти бойовиків ХАМАСа в Газі почалася 27 грудня 2008 року. Втрати палестинської сторони перевищують 850 людей, а ізраїльської - складають 13 людей. Метою операції, за словами ізраїльської влади, є припинення обстрілу території єврейської держави з боку сектора Газа і роззброєння бойовиків ХАМАСа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: