Іранська влада бореться з інтернет-злочинністю

В іранській поліції створено відділ по боротьбі з інтернет-злочинністю.

В іранській поліції створено спеціальний відділ по боротьбі з інтернет-злочинністю. Підрозділ буде займатися в тому числі боротьбою з інтернет-шахрайствами, незаконною рекламою і займатися моніторингом політичних висловлювань.

"Поліція буде реагувати на політичні дискусії в інтернеті, якщо буде відмічено щось протизаконне" - повідомив представник поліції. За його словами, до складу підрозділу поки увійдуть 12 осіб, а підпорядковуватись воно буде прокуратурі.

В 2008 році в Ірані було зафіксовано 124 тисячі злочинів, пов'язаних з комп'ютерною безпекою і Інтернетом, - на 26 відсотків більше, ніж роком раніше.

Влада Ірану зазначає, що стежить за ситуацією в інтернеті і періодично закриває доступ до популярних інтернет-сервісів, керуючись політичними мотивами. Так, у квітні 2009 року був закритий доступ до соціальних мереж Twitter і Facebook, так як ними користувалися супротивники Махмуда Ахмадінеджада напередодні президентських виборів, що відбулися в червні. Незабаром, проте, доступ було розблоковано.

Читайте також:

Туреччина готова збагачувати в себе іранський уран

Іран розробив супутник для спостереженням за Європою та США

Іранці святкують річницю захоплення американського посольства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: