Іранське ТБ показало "зізнання" жінки, засудженої до страти

Іранка Сакіне Аштіані була визнана винною у подружній зраді та засуджена до смерті. Після хвилі критики із Заходу, влада Ірану показала сюжет, на якому винна нібито зізнається у скоєному.

Державне телебачення Ірану показало сюжет, представлений як зізнання жінки, яка була засуджена до смерті через побиття камінням. Сакіне Мохаммаді Аштіані була визнана іранською владою винною у подружній зраді.

У сюжеті жінка, обличчя якої було розмито, зізналася в тому, що її знайомий, з яким вона зрадила чоловікові, запропонував убити її чоловіка і пізніше зробив це. У той же час раніше Аштіані говорила західним ЗМІ, що це звинувачення з неї було знято.

На відео жінка також засудила дії свого адвоката, який залишив країну після того, як влада Ірану спробувала його заарештувати.

Правозахисники, які виступають на підтримку Аштіані, заявили, що справжність відеозапису неможливо перевірити, і назвали сюжет "пропагандою".

Інший адвокат Аштіані заявив, що її катували протягом двох днів у в'язниці для того, щоб змусити зробити ці зізнання на телебаченні.

Справа Аштіані викликала хвилю міжнародної критики після того, як вона була засуджена до смерті за подружню зраду. Останніми місяцями у багатьох країнах пройшли акції на захист засудженої жінки. Президент Бразилії Лула да Сілва офіційно запропонував надати Аштіані політичний притулок.

Зазначимо, що Іран обіймає друге місце у світі за кількістю страт (після Китаю). Минулого року вища міра покарання в цій країні застосовувалася 402 рази.

Читайте також:

Іранку засудили забити камінням до смерті за подружню зраду

В Афганістані таліби публічно стратили вагітну жінку

12-ту дружину короля Свазіленду за зраду оштрафували на стадо корів

В Ірані натовп врятував з петлі засуджених до смерті (ВІДЕО)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: