Ірану сподобалося привітання Обами

Іран привітав звернення президента США, проте чека вибачень за минулі помилки.

Іран вітав відеозвернення президента США Барака Обами, в якому той заявив про готовність вирішувати проблеми між двома країнами. Про це заявив радник президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада Алі Акбар Джаванфекр.

В той же час він підкреслив, що слова Обами повинні підкріплятися визнанням адміністрації США своїх минулих помилок. Джаванфекр відзначив, що американський президент говорив про зміни, але не зробив поки нічого конкретного для того, щоб ці помилки виправити. "Він повинен піти далі й діяти. Якщо Обама демонструє бажання почати діяти, уряд Ірану не буде повертатися до нього спиною", - додав радник президента.

Нагадаємо, президент США Барак Обама записав відеозвернення "до народу і влади Ірану". "У нас є серйозні розбіжності, що накопичувалися роками - визнав Обама. - Проте зараз моя адміністрація має намір всі існуючі проблеми вирішувати дипломатичними шляхами, налагоджувати конструктивні стосунки між США, Іраном і світовою спільнотою".

Відеозвернення Барака Обами зі субтитрами на фарсі передано для трансляції декільком телеканалам, що виходять в ефір в Ірані. Запис також буде доступний в інтернеті як англійською мовою, так і з субтитрами на фарсі.

Читайте також:

Обама запропонував Ірану мир і співпрацю

Обама продовжив санкції проти Ірану

Розвідка США: Іран не має урану для створення бомби

Президент Ірану: ворожий літак не дозволив нам запустити супутник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: